עדן תיכון חיווט בעמ

שירותים

גור אריה (גורי) ארד

גור אריה (גורי) ארד הקים את עדן תיכון חיווט בע"מ לאחר עבודה פורה, רבת שנים בחברות שונות אשר ביצעו פרויקטים הנדסיים מורכבים בתחום התעופה.
תחילת דרכו הייתה בחיל האוויר, בשנות השבעים של המאה הקודמת במערך האחזקה של מטוסי הקרב עבר גורי את כל השלבים מעבודה בטייסת דרך עבודת מטה ועד לפיקוד על צוות חמ"מ בטייסת קרב. בשנות השמונים עבר גורי למחלקת פיתוח בחיל האוויר - ענף תיכון אווירונאוטי כקצין פיתוח לפרויקט קורנס 2000 וביצע שם מגוון רחב של תפקידי פיתוח חשמל ועד לתפקיד ראש מדור תיכון חשמל.
עם פרישתו מחיל האוויר לאחר 24 שנים, בתחילת שנות התשעים יצא גורי לשליחות בארה"ב מטעם חברת "ישראיואשין" יחד עם צוות של מהנדסים לצורך פיתוח מטוס מנהלים בחברת CIRRUS , גורי עמד בראש הצוות אשר פיתוח את כל מערכות החשמל והאוויוניקה של המטוס.
לאחר החזרה לארץ בשנת 1995 הצטרף גורי לתעשייה האווירית לישראל למפעל מת"א ירושלים ומונה למנהל פרויקט החיווט של השבחת הקורנס התורכי. גורי ניהל את כל שלב פיתוח החיווט של פרויקט זה בעבודה מול הלקוח התורכי ומול מנהלי הפרויקט במפעל להב של התעשייה האווירית.
בשנת 1999 הצטרף גורי לראדום מערכות תעופה בע"מ ויחד עם ראדום ביצוע פרויקטים רבים ומגוונים בכל קצוות תבל , במהלך השנתיים האחרונות אף היה שותף בניהול אחד הפרויקטים הגדולים ביותר של ראדום - הסבת מטוס מנהלים למשימות מודיעין.
עם רקע רחב של מערכות מכשור ובקרה למטוסים וידע נרחב בתהליכי פיתוח פרויקטים בתעופה , החליט גורי להתרכז בנושא המהווה היום מערכת עיקרית במטוס - מערכת החיווט:
EWIS - Electrical Wiring Interconnect System
עדן תיכון חיווט הוקמה על מנת לאפשר לפרויקטים שונים בתעופה נגישות למקור ידע רחב ומקצועי ואמין בנושא חיווט במטוסים.
הידע הנרחב בתהליכי הפיתוח, התיכון היצור וההתקנה של מערכות חיווט במטוסים מהווים אבן בסיס איתנה לעדן תיכון חיווט בע"מ.
 

© 2021 כל הזכויות שמורות ללקוח בע"מ